وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 30 شهریور 1389

امروز توی نظراتم یک نظر دیدم با اسم :[ کار آموزان وکالت ] که یه وبلاگ درست کردن برای مطرح کردن سوالات حقوقی و وکالتی و پاسخ دادن به آن سوال در آخر هفته !!


برای من جالب بود و تصمیم گرفتم به آنها کمک بدم و سوالای ایشان را با کسب اجازه اینجا هم بگذارم تا شما اگــــر مایل به پاسخ بودید به آدرس آنها به نشانی زیر رفته و در نظرات آخرین پست شرکت کنید ... .


کارآموزان وکالت و حقوق


.....................................................

سوال این هفته ( 1 ) :آقای الف و ب و ج دست به سرقت زده و موتور سیکلتی را سرقت میکنند در حالیکه آقای الف مسلح بوده و در ضمن سرقت، آقای ج اقدام به اذیت و آزار مسروق عنه نموده است :


1. چنانچه آقای ج موتور سیکلت توقیفی را از محل کلانتری بدون اجازه بیرون آورده باشد اتهام اخیر وی چیست؟ و مجازات مشارالیه با توجه به سرقت های دیگر چه می باشد؟


2.چنانچه در بین این سه نفر یکی از آنها 18 ساله بوده و یکی دیگر نظامی باشد دادگاه صالح به رسیدگی کدام است؟


3. چنانچه آقای ب از مسلح بودن آقای الف خبر نداشته باشد موقعیت جزایی این سه نفر چیست؟


4.چنانچه آقای الف سرقتی دیگر از نوع جیب بری داشته است و آقای ب سرقت مشابه دیگری از نوع سرقت مورد سوال داشته است و آقای ج شروع به سرقت (راهزنی) داشته است حکم هر قضیه را در مورد هر کدام جداگانه مشخص نمائید؟

طبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات