وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 10 بهمن 1389

اخبار رسیده از شهر جده در عربستان سعودی حاکی از آن است که نیروهای پلیس و امنیتی این کشور عصر روز جمعه ده ها تن از معترضین به دولت این کشور را بازداشت کرده و به محل نامعلومی منتقل کردند.

آمار دقیقی از تعداد افراد بازداشت شده تا به این لحظه اعلام نشده است اما یکی از مقامات پلیس جده تعداد این افراد را 30 نفر اعلام کرد در حالی که شاهدان عینی افراد بازداشت شده را 50 نفر اعلام کردند.گفته می شود علت بازداشت این افراد، برگزاری تجمع اعتراض آمیز در اعتراض به عدم رسیدگی دولت به سیل زدگان شهر جده بوده است. دولت عربستان برای مقابل با این حادثه تا به این لحظه این اقدام جدی صورت نداده است.مقدمات این تجمع اعتراض آمیز که بعد از نماز جمعه برگزار شد، از طریق ارسال پیامک های دسته جمعی توسط اهالی شهر جده صورت گرفت.اردن، الجزایر و غیره منجر شده، موجب گردید که شهروندان عربستانی نیز کمی جرأت پیدا کنند تا در صورت داشتن اعتراض، بدون هیچ ترسی دست به تجمع یا تظاهرات اعتراض آمیز بزنند.

رسالت
طبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات