وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 3 آبان 1390

محمد تقی رهبر: حق نمایندگان سوال و نظارت است 

 

   

خبرگزاری موج - از حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی سوال از رئیس جمهور و نظارت بر عملکرد دولت است. حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی رهبر عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در راستای وظایف مجلس و عملکرد دولت به خبرنگار خبرگزاری موج، گفت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند باید دولت را حمایت کنید؛ اما از حقوق مجلس نظارت بر عملکرد دولت و سوال از رئیس جمهور را مد نظر قرار داده اند. نماینده مردم شهر اصفهان با تاکید بر حمایت از دولت ادامه داد: وظیفه همگانی است که از دولت منتخب مردم حمایت کنیم؛ اما اگر ایرادی در قوه مجریه وجود دارد باید به آن تذکر داد. وی با توجه به رفتارهای دولت دهم متذکر شد: در برخی از موارد، همسویی دولت را شاهد نمی شویم و دولت آنچنان که لازم است با قوه مقننه و نمایندگان مجلس همکاری نمی کند؛ این می تواند یک ایراد جدی برای عملکرد رفتاری دولت دهم محسوب شود.
طبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات