وابــستگی حضور دنیا در ذهن است ؛ وقتی دنیا در ذهن ناپدید شد ، این را وارستگی می گویند.

وبلاگ حقوق

همانطور که مایل نیستم بنده کسی باشم، حاضر نیستم آقای کسی باشم. کسانی که مخالف آزادی دیگرانند، خود لیاقت آزادی را ندارند.((آبراهام لینکلن)) .

تذکر مهم : بیشتر مطالب این وبلاگ برگرفته از سایت های دیگر است . و سعی شده حتی الامکان اسم نویسنده مطلب آورده شود .اگر مطلبی به اسم نویسنده وبلاگ یا کس دیگر آورده شده عذرخواهی میشود.

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1389

خبرگزاری فارس: یک منبع آگاه در بیمارستان امام خمینی مهاباد گفت: تعداد مجروحان در شهرستان مهاباد به ۹۲ نفر رسید.  

 

این منبع آگاه در بیمارستان امام خمینی مهاباد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در بمب‌گذاری که در مراسم رژه توسط عوامل ضدانقلاب روی داد 11 نفر به شهادت رسیده‌اند و تعداد مجروحان در شهرستان مهاباد به 58 نفر رسیده که به خاطر شدت وخامت دو نفر به ارومیه اعزام شدند.
وی افزود: مجروحان به بیمارستان شهرستان مهاباد انتقال داده شدند و در حال مداوا هستند.
این بمب‌گذاری در ساعت 11 صبح امروز در پیاده‌روی خیابان محل رژه نیروهای مسلح توسط ضد انقلاب و در بین بانوان حاضر در مراسم سان و رژه نیروهای مسلح روی داده و بیشترین مجروحان و شهدای این حادثه بانوان هستند و نیروهای نظامی حاضر در مراسم هیچگونه آسیبی ندیده‌اند.
به گزارش خبرنگار فارس از ارومیه جلسه شورای تامین در حال حاضر در محل فرمانداری ارومیه در حال برگزاری است و استاندار آذربایجان غربی نیز برای بررسی موضوع عازم این شهرستان شده است.
طبقه بندی:
ارسال توسط مرتضی
آرشیو مطالب
صفحات جانبی


پیوند های روزانه
لوگودونی
موسسه خیریه محک دانلود کتب کمیاب پیام نور تاریخ کوروش از کتزیاس
محل تبلیغات
وزارت دادگستری اصل 44
محل تبلیغات
وبلاگ سعید صمدی
محل تبلیغات
کمک به سومالی
نظر سنجی هفتگی
محل تبلیغات